Широкоформатний друк - Рекламна агенція «Позитив»

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк – це найдешевший спосіб виготовлення зовнішньої та внутрішньої реклами.

Друк виконується на високоякісному обладнанні двох типів:

Сольвентний друк, шириною до 3,2м для зовнішнього використання. Сольвентний широкоформатний друк виконується спеціальними фарбами, стійкими до води, ультрафіолету, механічних впливів. При зовнішньому використанні, гарантія 2 роки без будь-якого додаткового захисту.

Екосольвентний (інтер’єрний) друк, шириною до 2,5м для внутрішнього використання. Екосольвентний друк не має їдкого запаху, має високий рівень чіткості зображення та достойну якість друку.

Якщо ж Вам потрібен друк більшої ширини, тоді друк виконується декількома частинами і вони проварюються між собою. Таким чином можна отримати суцільне зображення без обмеження розміру.

Покращена технологія друку

«Color plus» спеціальний склад швидковисихаючої пігментної фарби ECO, яка миттєво закріплюється на плівці, банерній тканині, шпалерах, папері за рахунок вбирання. Завдяки цьому відбитки не деформуються, є вологостійкими і не вигоряють на сонці.

Поєднання унікальної друкуючої голови з пігментними фарбами (з додаванням зеленого та помаранчевого кольорів, загалом 10 кольорів) дозволяє охоплювати 98% кольорів PANTONE і гарантує точну передачу кольору..

Рекламна агенція «Позитив» пропонує друк на банері, холсті, шпалерах,самоклейкій плівці, перфоплівці «One Way Vision», банерній сітці у містах Тячів, Рахів, Хуст, Мукачево, Виноградів, Іршава та по всій Закарпатській області.