Корпоративна продукція - Рекламна агенція «Позитив»

Корпоративна продукція

Наші роботи

Корпоративний стиль - це використання єдиних принципів оформлення, колірних сполучень і образів для всіх форм реклами, ділових паперів, документації, упаковки, офісу і навіть одягу співробітників.

Це, перш за все графічне вираження того, чим компанія відрізняється від інших компаній. Фірмовий стиль не тільки створює образ компанії, але і формує певний ідеал, до якого компанія прагне.

Пред'являючи свій імідж, Ви повідомляєте клієнту важливу інформацію. Ви зобов'язує його думати про Вас тим чи іншим чином. Що Ви успішні. Що Ви креативні. Що Ви - лідер. І, співпрацюючи з Вами, Він отримає максимальну вигоду.

Для чого потрібен корпоративний стиль?
Компанії, які не мають чітко сформованого стилю, гірше запам’ятовуються і несуть через це серйозні матеріальні втрати. Наявність корпоративного стилю - невід’ємна частина будь-якої маркетингової стратегії. Адже компонія, яка має чітко сформований стиль, хоча і може рекламуватись різними способами, у своїх рекламних повідомленнях завжди буде мати схожі елементи – кольори, шрифти і логотип. Навіть якщо потенційні покупці можуть і не запам’ятати окремі повідомлення, Ваш бренд вони запам’ятають.

Які складові корпоративного стилю?
Фірмовий стиль (який часто називають корпоративним стилем) – це набір певних елементів та суворі правила їх використання. Якщо Ви замовляєте у рекламної агенції «Позитив» розробку фірмового стилю, то на виході матимете кінцевий продукт, який називають брендбуком.
Брендбук – це чітка інструкція, дотримання якої допомагає створити унікальний імідж компанії. До створення брендбуку входять такі роботи:

     - Дизайн логотипу;
     - Розробка слогану;
     - Підбір кольорів;
     - Підбір фірмового шрифту;
     - Створення дизайну друкованої рекламної продукції.

Створивши власний стиль, ви зможете з легкістю підійти до питання виготовлення корпоративної продукції для своєї компанії.

Рекламна агенція «Позитив» пропонує виготовлення великого переліку корпоративної продукції:
     - Фірмові бланки;
     - Конверти;
     - Бейджі;
     - Блокноти;
     - Папки;
     - Щоденники;
     - Календарі;
     - Ручки;
     - Одяг;
     - Посуд;
     - Повітряні кульки;
     - Прапори;
     - Пакети;
     - Контрольні браслети паперові та вінілові одноразові;
     - Контрольні браслети силіконові для багаторазового використання та багато іншого.

Рекламна агенція «Позитив» пропонує виготовлення наступної корпоративної продукції з нанесенням Вашого логотипу: фірмові бланки, конверти, блокноти, беджі, щоденники, одяг, посуд, папки, календарі, ручки, повітряні кульки, прапори, пакети, контрольні браслети (паперові, вінілові, силіконові) та багато іншого, у містах Тячів, Рахів, Хуст, Мукачево, Виноградів, Іршава та по всій Закарпатській області.