Термоперенос - Рекламна агенція «Позитив»

Термоперенос

Наші роботи

Термоперенос (термотрафаретний друк) — це спосіб перенесення зображення із спеціальних термо-трафаретних носіїв на вироби з тканини, такі як футболки, кепки, спецодяг, сумки а також на посуд(кружки, тарілки). Спочатку зображення наноситься на спеціальний носій за допомогою принтера або трафаретного друку, потім за допомогою термопреса відбувається перенесення зображення. Даний спосіб дозволяє отримувати високоякісні повнокольорові зображення практично на будь-яких матеріалах, як на темних, так і на світлих.

Також можливе нанесення зображень методом термоаплікації. Суть його в тому, що із спеціальної кольорової плівки вирізається за допомогою ріжучого плотера аплікація. Потім вона під впливом температури приплавляється до структури тканини.

Рекламна агенція «Позитив» пропонує термоперенос (нанесення) зображення чи логотипу на вироби з тканини, такі як: футболки, кепки, спецодяг, сумки, а також посуд (кружки, тарілки), у містах Тячів, Рахів, Хуст, Мукачево, Виноградів, Іршава та по всій Закарпатській області.