Цифровий друк - Рекламна агенція «Позитив»

Оперативна поліграфія (цифровий друк) – це швидкісне виробництво друкованої продукції. Точніше, це вірній спосіб в мінімально короткі терміни, отримати максимально якісні матеріали по мінімальній вартості. Виходить, що самі головні плюси такого виду друку – швидкість, якість та доступність. Зазвичай терміни виробництва складають від 3 до 24 годин.

Самим популярним та найбільш потрібним напрямком оперативної поліграфії є малотиражна повноколірна рекламна поліграфія: візитки, буклети, листівки і т.д..

Цифровий друк дозволяє отримати масу переваг, головні серед них:

Створення пробного відбитка:
Перш ніж друкувати замовлення, Ви можете віддрукувати пробний варіант для того, щоб побачити екземпляр Вашої майбутньої продукції, що є неможливим при методі офсетного друку. Цифровий друк не потребує додрукарської підготовки, яка займає час та потребує деяких витрат. Пробний відбиток дає змогу оцінити якість майбутнього тиражу, тим самим скласти загальне враження про надруковану продукцію. Ви можете внести зміни ще до початку друку, якщо даний варіант не виправдав Ваших очікувань.

Швидкість:
Скорочення процесів підготовки і безпосередньо друку, знижена до мінімуму непродуктивна втрата часу. Якість друку: Порції тонера при створенні кольорів у зображенні контролює комп'ютер, а точне сполучення кольорів дозволяє уникнути необхідності накладення кольорів для приховування дефектів, така властивість характерна тільки для цього виду друку. Особливо потрібною ця якість стає при друці файлів, які містять професійні фотографії витворів мистецтва або натурних об'єктів.

Персоніфікація:
Цифровий друк дає можливість персоніфікувати дані і вводити нумерацію. Такі корективи можуть вноситися щоразу після надрукування кожного примірника тиражу. Що також являється неможливим при офсетному друці.