[X]

ЛАЗЕРНА

ГРАВІРОВКА ТА ПОРІЗКА

Лазерне гравіювання виконується на виробах з різних матеріалів. Можливе гравірування виробів як на матеріалі самого виробу, так і на пофарбованої або багатошарової поверхні і в даному випадку, лазер випаровує верхній шар покриття, відкриваючи основний матеріал. Відмінно гравіруються всі види пластиків, а так само картон, МДФ, фанера, шкіра, дерево, папір, скло, оргскло, акрил та інші матеріали.

Лазерне гравірування - це сучасна технологія для нанесення зображення лазерним променем. Її відрізняє висока роздільна здатність та якість, неповторний вигляд, а головне - виняткова стійкість одержуваних зображень, недоступна іншим способам друку. При цьому сам процес лазерного гравірування порівняємо по простоті з друком на звичайному комп'ютерному принтері, тільки напис і графіка формуються лазерним променем безпосередньо на виробі і без використання барвників. Отримані лазером написи і графіка мають високу декоративну привабливість і не стираються.

Використовувана в нашому рекламному агенстві "ПОЗИТИВ" сучасне обладнання для лазерного гравірування дозволяє нам оперативно наносити на вироби наших замовників графічну і текстову інформацію будь-якої складності. А створене дизайнером або відскановане зображення, відтворюється лазером на виробі за кілька хвилин. Крім того, лазерне гравіювання застосовується при виготовленні вивісок і різноманітних табличок, ексклюзивних сувенірів, гардеробних номерків і бирок, нагородної продукції, шильдів, а так же печаток і штампів. Ми гарантуємо високу якість гравіювання. Ми індивідуально підходимо до всіх наших клієнтів та маємо систему знижок.

Ми виробляємо лазерну різку і гравіювання неметалічних матеріалів середньої щільності на лазерно-гравірувальному верстаті з робочою поверхнею 1400 х 800 мм. До використовуваних матеріалів відносяться: акрил, полістирол, скло, ПВХ, композитні матеріали, МДФ, дерево, шкіра, картон, щільні тканини.

Лазерне гравіювання - це видалення поверхневого шару матеріалу (метал, пластик, шкіра) або покриття (фарба, гальваніка, напилення) під впливом лазерного випромінювання. Лазерне гравіювання не стирається і не тьмяніє і по праву може називатися вічним. Технологічний процес управляється комп'ютером, що дозволяє виробляти гравірування зображень з багатьох цифрових форматів. Завдяки високим технічним характеристикам нашого обладнання можлива гравірування дрібних зображень і тексту високої якості. Можливість варіювання режимами CO2 лазера дозволяє регулювати глибину прорізу матеріалу для будь-яких Ваших потреб.